Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-27, 16:08   #156
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Wczoraj przetestowałam próbkę 01 Ivory - tak jak sie tego spodziewałam dla mnie zdecydowanie za jasny odcień. Dziś spróbowałam z 02 sand.
Pierwsze wrażenie ...W zasadzie podkład ten bardzo przypomina mi demrablend vichy, którego używam na co dzień.
Cóż, lekka konystencja. Bardzo łatwo się rozprowadza. Wygląda dośc naturalnie i nie tworzy efektu maski, także dośc dobrze kryje ( jednak wydaje mi się, że tu akurat lepiej sprawdza się demrablend vichy[pryszcze, ciemne blizny]). Ogólnie jestem zadowolna. Na pewno polecam go osobom, które nie mają wiekszych problemów z trądzikiem i ciemnymi plamami - bliznami (pozostałościami po pryszczach ) - bo tym raczej bym odradziła, gdyż podkład ten raczej nie jest w stanie zakryć tego typu niedoskonałości. Przekonałam się na własnej skórze :P. Być może przy wspomaganiu się korektorem (czego ja nie robię) efekt będzie zadowalający . Zresztą to tylko moja opinia . Najprościej i najlepiej iśc do apteki i poprosić o próbkę, ktora jest bezpłatna.
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując