Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-02, 21:06   #3219
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Czekoladko- wystarczy, że nie zjawiam się tu przez jeden dzień, a już nadrobienie postów dziewczyn jest nie lada wyzwaniem, więc doskonale Cię rozumiem
A gdzie w ogóle byliście?
Mam nadzieję, że szybciutko dogadacie się z TŻ Czasem kłótnie są po prostu niezbędne, umacniają związek. Podobno najgorzej jest gdy para się NIE kłóci, bo to oznacza, że między nimi nie ma już żadnych uczuć, żadnej namiętności. Ale i tak mam nadzieję, że szybko przez to przebrniecie

Moniś- a co Ty w ogóle skarbie studiujesz?

Malyna- nie marudź, Ty przynajmniej masz Sylwestrowego! Zdecydowanie masz większe szanse na to,żeby Cię ktoś zaspokoił niż niżej podpisana
Hi hi hi! A myślałam, że tylko ja wolę ostrrrre smsy (żeby nie powiedzieć świńskie ) niż te romantyczne... Tyyyy... Może my mentalnie jesteśmy facetami?
A piwko... No samo perfidnie wpełzło mi pod rękę jak sięgałam po WODĘ MINERALNĄ (słowo daję, że tak było!). Czy to mnie trochę usprawiedliwia?


a rodzice wypalili, ze jedziemy na działkę.. tak się składa, że działka jest nad zalewem sulejowskim gdzie nad wodę mam 15 minut żółwim tempem, a dookoła właściwie lasy kurcze.. te klotnie bym zniosla, ale ze mna chyba jest cos nie tak..dziwczyny piszą tu o chcicach, a ja takowej nie miałam już ooooo i jeszcze trochę..i obawiam się wyjazdu nad morze, bo bedziemy tam 2 tygodnie, jedziemy we dwie pary..na początku przez jakieś dwa lata to my się wcale nie kłócilismy,a namiętnośc uwierz mi była też mam nadzijeę, że szybko to minie, bo to mnie strasznie psychicznie męczy....
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora