Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-15, 09:09   #2493
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
i chyba mnie wziela chec tez na brwi ,
moje sa dosc jasne jakies wloski mam ale nie sa idealne.

Mam kilka pytan do Was:


2) Metoda Cieniowania jest mniej naturalna niz wloskowa?
Tak, zdecydowanie mniej naturalnie wygląda, przy czym to jaka włoskowa też jest ważne, bo często te metody włoskowe wyglądają właściwie tak samo nienaturalnie jak cieniowa metoda. Szukaj metody piórkowej, niemechanicznej. Skoro masz włoski i do tego są jasne to piórkiem można stworzyć naprawdę ładne i naturalnie wyglądające brwi.

Cytat:
3) Jak dlugo bedzie trwalo goienie? po 3-4 dniach bede mogla wyjsc do ludzi?
i po jakim czasie bede mogla sobie wykonac makijaz lekki? uzyc podkladu i tuszu?
Po metodzie piórkowej od razu możesz iść między ludzi, zero opuchnięcia, przy metodzie cieniowej troszkę z tym gorzej. Makijaż możesz nakładać w zasadzie po 3 tygodniach w przypadku metody piórkowej a generalnie na pewno nie wcześniej niż zejdą strupki.

Cytat:
4) Po jakim czasie maksymalnie moge zrobic poprawke? slyszalam ze najwczesniej po miesiacu a najpozniej po 3. wiec optymalnie po 1,5- 2 miesiacach. zgadzacie sie?
Przy piórkowej w zasadzie po 3 tygodniach i do 90 dni, ale można też korekty nie robić wcale, bo np. nie ma takiej potrzeby i wtedy zrobić tzw. wzmocnienie po roku i w dobrych gabinetach taka klientka dostaje 50% rabatu, oczywiście w sytuacji kiedy pierwszy zabieg wykonywała w tymże gabinecie. Tu też mówię o metodzie piórkowej, bo w przypadku cienia to raczej zawsze korekta jest konieczna.

Cytat:
5) Moge kilka dni przed makijazem permamentnym udac sie na inne zabiegi typu: Peelingi , mikrodermabrazja, maseczki itp?
Jak najbardziej, wręcz dobrze to robi skórze na łuku brwiowym, potem lepiej się wchłania barwnik, bo skórka jest dobrze oczyszczona i nawilżona natomiast po zabiegu to wiadomo, że trzeba brwi przy zabiegach na twarz omijać
muscat jest offline Zgłoś do moderatora