Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-09, 08:36   #649
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zacznę latać w tych swoich jak będzie nadal tak zimno jak dzisiaj, przegięcie
mam nadzieję, że moje tak szybko się nie rozczłapią, aż takie tanie nie były, kupiłam je w Reserved za 129 zł czy tam 119


a to ta bluzeczka z Orsay'a, którą kupiłam ostatnio, na krótki rękawek, z bufiastymi tiulowymi rękawkami

dziękuję



też mam stanik projektu Krupy super się nosi

Snow wg mnie bardzo pasuje Ci taki jasny blondzik

dziękuję
to faktycznie tanie nie były oby wytrzymały a jaka podeszwa piankowa?
bo szczerze przyznam byłam w reserved ale nie zwróciłam uwagi ale mam zasadę że jak emu to tylko karmelowe to pewnie dlatego i koniecznie emu bo w innych mam kałużę w bucie ja swoje używane sprzedałam za 160

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
kitkulka
pokazywalas go chyba byl super z tego co pamietam
Moj zepsulam ale musialam-wyjelam z niego fiszbiny, lekko sie zdewastowal ale trudno, musze miesiac taki nosic.
A Ty masz ten stanik 70 pod biustem?
Ty taka szczuplutka, ja dzis wzielam tez 70 pod a na ostatnią haftkę zapielam, mogłabym brac 65 ale nie maja.

snowhitee
juz sie umowilismy ze zafarbuje mnie 11 pazdziernika
o to farbowanko tuż tuż

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Snow-ślicznie wyszło w takim razie jutro powiem mamie, zeby mi kupila ten wellaton i tez robie
a co do tego czy Ci pasuje-to taaak, fajnie Ci też w takim mega superjasnym, chociaz Ci powiem, ze przejrzałam cały album i ciutke bardziej podobasz mi sie w tym excellkowym jakos buzka zywiej wyglada w tym ton ciemniejszym

Kitka-Tobie rowniez pieknie wyszlo stara dobra londa

Agatko-pokaz sie w staniku!!
jaki masz teraz rozmiar? a i opowiedz jaka byla reakcja znajomych bo raczej nie da sie nie zauwazyc pokaznych nabytkow
mozesz w klubie napisac jak chcesz
o i kolejna wellatonka
też ciekawi mnie reakcja znajomych ale chyba bardziej rodziny i Tżta
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora