Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium - jakie rady dla początkujących ?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 13:39   #24
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Solarium - jakie rady dla początkujących ?

Wiem że wszystkie wizażanki-przeciwniczki solarium mnie zabiją,ale muszę Ci poradzić-gdy rozbierzesz się w solarium,wysmaruj się tym masłem kakaowym Ziaji.Ja używam do opalania właśnie tego(ale mleczka,w większym opakowaniu,w Rossmanie kosztuje 10,50).
Przede wszystkim jeśli ciężko jest Ci się opalić,to idź 3 dni pod rząd na solarium na 5 minut.Teoretycznie powinno się zachować odstęp 1 dnia,ale w moim przypadku to nie działało Musiałam się zjarać właśnie 3 dni pod rząd.Gdy już Cię machnie porządnie po tych 3 dniach,to w następnym tygodniu powtórz cały proces,dodając np 2 minuty(raczej nie więcej).Jak dojdziesz do opalenizny jaka Ci odpowiada,wystarczy żebyś chodziła co tydzień na 5 minutek i powinno być ok.

Też mam czarne włosy,brwi rzęsy i oczy,a skórę bez opalania w odcieniu zielonej bladości Więc znam Twój ból.I szczerze mówiąc wolę wydawać kasę na botoks niż wyglądać tak kiepsko przez całą młodość,tylko po to by na starość nie mieć zmarszczek
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując