Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-04, 11:10   #4526
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Może kiedyś będzie okazja się spotkać .
A z Dziewczynami widziałam się nie za długą chwilę, ale było bardzo miło .
Btw - porównałam Easy Manner z Legendary, Stunnerem i Supercontinentalem i wg mnie odróżnia się od nich na tyle znacząco, że nie żałuję, że go wzięłam . U mnie na skórze jest on najbardziej różówy ze wszystkich i naprawdę zupełnie inaczej wygląda w panie niż na ręce czy policzku. W panie jest dużo jaśniejszy i bardziej koralowy, na ręce czy twarzy jest dużo ciemniejszy i bardziej różowy. Z kolei I'm The One też testowałam, ale dla mnie to zwykły, chłodny różyk - nic specjalnego. Pewnie zależy to od odcienia cery, ale u mnie wyglądał po prostu nijako. A może mam przesyt takich kolorków .
Upolowałam też A Natural Flirt i chyba z tego właśnie cienia najbardziej się cieszę. Reszta kolekcji fajna, ale z nóg nie zwala. Mimo wahań wzięłam też ostatecznie Outrageously Fun, w wolnej chwili wstawię swatche porównawcze.
fajnie było Cię znów zobaczyć!!! Mam nadzieję, że następnym razem dasz się namówić na kawę )
I jak tam błyszczyk??
Ja jeszcze nawet moich cudów nie odpakowalam, wczoraj po Bondzie wróciliśmy do domu przed 1wszą...

Uwielbiam jak piszesz te swoje analizy które prowadzą w dużej mierze zawsze do słusznych wniosków usprawiedliwiających mój zakupoholizm dobrze, że EM jest inny )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora