Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-28, 08:51   #3949
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
hej co zrobic jesli pepek jest zcerwony i leci krew i ropa wczesniej sie zagoil ale od pewnego czasu gdy zachaczylam o niego<dawno to bylo> nie chce sie zagoic uzywalam trybiotyku spirytusu i nic czy mzoe prawfda jest ze kolczyk ze stali mnie uczula i lepzy bylby ze srebra???/

tak, a najlepiej zainstaluj sobie kolczyk ołowiany w miedzianym płaszczu za pomocą Glocka.

Dżizajs, kurna, ludzie, weźcie mnie nie osłabiajcie, SREBRO?! Na niezagojony pępek?! Spirytus?! Tribiotyk?! Odechciewa mi się Ci w jakikolwiek sposób pomagać, skoro sama nie chcesz sobie pomóc, cofajac wątek parę stron do tyłu... Jestes chyba niepoważna, a napewno nieodpowiedzialna...

adoosienka, jak zagojony, to nie widzę problemu, chociaż byłabym ostrożna. Kurna, nie lubię udzielać rad co do chodzenia na baseny itd. bo w sumie to jest strasznie delikatna sprawa i niektórym sie zaczyna babrać po takiej wizycie. Sauna dopiero wtedy, gdy możesz wyjmować kolczyk na czas wizyty.

miss, (co do wypowiedzi z poczatku strony) - popieram.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora