Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BARWA,Siarkowa mocKREM MATUJACY, vs. SORAYA,ANTY,krem matujacy(stara stara seria)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-14, 21:24   #1
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie

BARWA,Siarkowa mocKREM MATUJACY, vs. SORAYA,ANTY,krem matujacy(stara stara seria)


chodzi mi o porownanie tych ktemow.moim ulubiencem ktory jako jedyny sobie radzil z moja blyszczaca cera byl wlasnie sorayi ANTY krem matujacy( nie matujaco-kojacy ktory byl tez w tej serii)ale niestety wycoafli ta serie i zastapiono care&control co do ktorej mam watpliwosci( nie ufam w matujace wlasniwosci kremom matujaco-nawilzajacym,albo to albo to).byl dos agresywny,po 1 zastosowaniu poszczypal, sciagnal skore ale uczucie to mijalo i skora byla nawet caly dzien matowa co nawet garnier czysta skora nie dal rady bo po pol godziny znow blyszczalam sie i skora byla taka klejaca.a po ANTY byla matowa jakby pudrowa.zapach dosc smierdzacy ostry mial co niektorym przeszkadzalo.od jakis 2 lat szukam zamiennika ale nic nie znalazlam( dlatego prosze wizazanki ktore mialy ten i ten by je porownaly lub chociaz napisaly jakie jest wrazenie po tym z Barwy!! prooooszeeee!!!!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując