Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-23, 19:24   #3510
Coconut Bombshell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 14
Dot.: Kolczyk w pępku - opinie wrażenia problemy

Hej wszystkim. Mam takie pytanie.
Od jakichs 6-7 lat posiadam kolczyk w pępku. Przez ten czas jakos nie interesowałam się zbytnio nim czy jest dobrze zrobiony czy nie:P nigdy nie miałam z nim żadnych problemów. Nigdy nie ropiał ani nic z takich rzeczy.
Mój problem polega na tym, że...teraz po tych 6-7 latach zastanawiam się czy nie jest on zrobiony zbyt płytko? Wydaje mi się ze bardzo mało skóry jest między kuleczkami boje się ze za jakiś czas, za parę lat skóra może się przerwać :/ Proszę spójrzcie na to swoim okiem i oceńcie. Dodam ze długość tej skórki między kuleczkami(po wyjęciu go na chwilę by zmierzyć) wynosi mniej więcej 7mm. Nie potrafie powiedziec czy od poczatku taki byl czy jednak tej skorki bylo wiecej. Po prostu nie zwracalam uwagi , dopiero od niedawna tak sie przygladam i wlasnie widze ze duzo tej czesci kolczyka , ta "długość" kolczyka za bardzo jakby jest widoczna? Nie powinna być cała zakryta skórką? Zdjecie robione jest lekko od dolu i dlatego moze sie wydawac ze kolczyk jest za wysoko jakby zrobiony Jesli chodzi o to to wszystko jest ok ,chodzi mi tylko o ilosc skorki.

http://www.myimg.de/?img=fdddddddddddd4d150.jpg

Edytowane przez Coconut Bombshell
Czas edycji: 2014-10-23 o 19:29
Coconut Bombshell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując