Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-29, 13:00   #3909
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Chinkowy pędzelek jest taki specyficzny ale też go lubię. Ale najlepszy wg mnie ma CA, Sensique też są fajne. A jeśli chodzi o grube to po otwarciu Maybelline Super Stay myślałam że padnę, on jest jeszcze szerszy od Essie, no w życiu takiego pędzla w lakierze nie widziałam. Aż się boję użyć, chyba tylko kciuka nie pozalewam.

Ostatnio zachwycił mnie top z Celii - spełnia te warunki + przyspiesza wysychanie.

oo pędzelek CA mi podpasował, wygodny no co Ty gadasz, serio taki szeroki?

jest na KWC? rzuć linkiem?


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jaram się.

Jako "dodatek" dostałam ukochane perfumy

cudny
potrzebuję termicznego DL

jakie?


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wiadomo, im gorsza formuła lakieru tym pędzelek ma większe znaczenie ja mam na pewno szersze paznokcie od Ciebie, to też robi robotę

też myślę, że taki akcent w sam raz


ja mam pierwszy blobbicure zdjęcia okropne przez tę pogodę oczywiście słonko wyszło kolejnego dnia po zmyciu mani
mam węższe paznokcie i wielkimi pędzelkami zalewam się strasznie

cieszę się


kurczę, mam mieszane uczucia, bo.. podoba mi się ten typ zdobienia, ale mam wrażenie, że przy Twojej wersji trochę za bardzo kolory się zlały chyba wolałabym jakiś większy kontrast miedzy kolorami


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51571932]To ja mam na jednej płytce taki jakby sweterek i już nie mogę się doczekać świat jak zrobię mani Do tej pory to chyba już lepiej będę się obsługiwać stemplami [/QUOTE]


na pewno! nawet w to nie wątp


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Maluję właśnie Viperą Jest 524 i ten kolor to chyba dupe Flip Flopa. Tak patrząc po swatchach tylko, bo jakoś się nie złożyło żebym kupiła CG.

aż zapiszę na telefonie i jak go znajdę gdzieś to kupię bo uwielbiam FFF
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora