Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 22:01   #1246
assia1709
Raczkowanie
 
Avatar assia1709
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 182
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To pewnie i ja się załapię skoro tak chętnie pomagacie )

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, ale na czerwono i zaczerwienienie długo schodzi. Odcień jest raczej ciepły.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam zielone według niektórych niebieskie... Nikt nie potrafi rozsztrzygnąć. Mają ciemną obwódkę. Brwi są nawet ciemne (ale muszę je zaznaczać kredką), ale rzęsy praktycznie niewidoczne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Rumienię się na czerwono. A co do cery ciężko mi określić... Chyba ta brzoskwinia będzie odpowiednia...

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brązowe, dość ciemne ale zero refleksów, szarawe...

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta są w kolorze brzoskwini.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Lubię się w czerwieni, błękicie i bieli... Podobno w szarym (takim srebrnym) ładnie wyglądam, podkreśla kolor oczu (nie wiem czy to ma znaczenie). W sumie nie spotkałam się z kolorem, który by mi nie pasował... Może dlatego, że nie eksperymetnuję z kolorami...

Dzięki za pomoc
assia1709 jest offline Zgłoś do moderatora