Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-03, 10:28   #2379
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Moniqe66 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo Masz może rozeznanie w kolorówce MAC żeby podpowiedzieć mi konkretny kolor?
Wiesz, to takie moje skromne zdanie, może inne osoby widziały by Cię w innych kolorach Już Geonia pisała o pigmentach, ja od siebie bym dodała Circa plum, tea time, może melon jeśli lubisz jasne złote kolory, jest w czym wybierac

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Polecam viz-a-violet, lovely lily, kitschmas , ewentulanie z mocniejszych violet lub grape ( paleta fioletów)
Zielenie- emerald green, golden olive, pastorale...

-----------------------

Dzis dolecialy moje nowe nabytki......jestem przeszcześliwa

Tanyia- masz juz swoja gredke Wolf? ja mam i to bliźniaczek sweet sienna, ależ sie ciesze, bo bralam tylko na pods. zdjęc z netu

Lece dalej cieszyć oczy
Oj nie mam ;( Myślę, że najwcześniej za tydzien Ciesze się jednak, że jesteś przeszczęśliwa, a jak jeszcze do tego to jest bliźniaczek sweet sienna to :lov e:. Wklej oczywiście zdjęcia.
Dostałam za to dziś pigmenciki z all. Miałam nosa, bo sotwash grey mi się bardzo spodobał, Kasia i Marta miały rację co do Mauvement tez jest śliczny ( dzięki dziewczyny ) i zdecydowanie podoba mi się vanilla i lark about
Ogólnie od rana mam miły i udany dzień. Dostałam skierowanie na przygotowanie zawodowe i panie w Starym browarze mnie obdarowały chojnie próbkami i miniaturami.
Pozdrawiam MACowe dziewczynki
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora