Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-25, 13:21   #3111
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ciężko mi powiedzieć jak sie sprawdzi przy suchej cerze, bo takowej nie mam, ale peeling jest naprawde delikatny i napewno nie wysusza cery, ja po uzyciu mam bardzo fajna taka najedzoną skórę i aksamitnie gładką. Nie czuję napięcia czy ściągnięcia skóry.
Balsam jest w porządku. Oszałamiających efektów nie ma, ale znam dużo gorsze. Ma gęstą konsystencję i porządnie natłuszcza. Pachnie poziomkowo-truskawkowo (mam truskawowy). Po zużyciu części ciężko go wydobyć z pudełeczka jeśłi sie ma paznokcie troche dłuższe , bo wtedy nabierasz balsam pod paznokcie i to mnie troche wkurza. Dlatego jak juz wyrobiłam w nim dołek to przestałam uzywać.....
Przy najbliższym zamówieniu z jakiegoś sklepu naturalnego wezmę też ten peeling, muszę wyrobić sobie nawyk peelingowania się. Bo ani ciała, ani twarzy nie ścieram. Zdarzy mi się raz na miesiąc lub dwa

Na szczęście noszę króciutkie paznokcie A smakuje tymi truskawkami? Czy jest całkiem bezsmakowy / smakuje balsamem? Chciałam takiego Smackersa, ino naturalnego
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując