Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-31, 12:27   #3993
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Katie Dziub Pokaż wiadomość
A ja chyba swoją przygodę z AD skonczę, trwała ona chyba ze dwa i pół tygodnia. ( raz dziennie)
Zero łuszczenia, krostki się nie robiły, do ostatniego razu kiedy to skóra mi się po maści ''spaliła". Dostałam chyba jakiegoś uczulenia. Wszystko robiłam jak zawsze, i po maści wyskoczyły mi wielkie czerwone plamy,swędzące i piekące. Twarz miałam czerwoną jak po 4 godzinach w solarium. Twarz była podrażniona nabrzmiała i obolała. Do wieczora się wygoiło.
Tak samo miałam podczas stosowania Brevoxylu..Myślicie że jeszcze raz zrobić bolesny eksperyment żeby upewnić się w 100 % czy to na pewno od AD ?
Jesli nie zmieniałaś nic w tym samym czasie w pielęgnacji [w tym konkretnym dniu kiedy dostałaś dużego podrażnienia] to po ad, więc po co męczyć skórę drugi raz?
W sumie to dziwne że dopiero podrażnienia dostałaś po jakimś czasie a nie od razu, może za dużo nałożyłaś/dłużej wcierałaś?
Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
Mam pytanie ja borykam się z zaskórnikami zamkniętymi , ponieważ Acne derm stosuję juz miesiąca to widzę poprawę ale zaskórniki jak były tak i są i tu pytanie czy one muszę wyjść na wierzch? czy po prostu jakoś się wygładzą i zniknął podczas stosowania Acne derm ?
Raczej wyjdą, kwas z ad wyciągnie je.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora