Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-20, 22:04   #964
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Puder mnie trochę kusi... Ale fajne próbki - jakie wybrałaś że strony? GG było i to Repetto (akurat mniej fajne ), a reszta to niespodzianki dla niej i dla niego? Co to za pudełeczka - Origins i to drugie?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



Raczej nie, gdyż jak wcześnie rano wychodzę to w grę wchodzi tylko ekspresowy makijaż na śpiku Zazwyczaj używam go na wieczór, ale spokojnie na co dzień można, zdarza mi się Fajny jest ten eyeliner - nie rozmazuje się, ma dobrą pigmentację, polecam

Poszłam, zobaczyłam, wymiękłam
Wybrałam dwa w bardziej stonowanych kolorach, jak się nauczę ładnie kreski malować to pewnie się skuszę ale teraz jestem mięczak

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Ostatnio się skusiłam na Sephorowy fingertip eyeliner w kolorze fioletowym i całkiem niezły jest. Fajnie się maluje, kolor bardzo ładny, chyba wezmę też szary, szkoda, że nie mają zielonego. Tych zwykłych nie miałam, ale widzę, że też duży wybór, jak mi skończą remont to pójdę pomacać.
Mnie on się wydał zupełnie szalony, jak malujesz to wkładasz palec w tą nakrętkę czy "normalnie" go trzymasz?


+dostałam 2 próbki od pani przy zakupie a o 3 poprosiłam i nie było problemu, bardzo miła wizyta w S. aż jestem zaskoczona
__________________

Edytowane przez Lena_94
Czas edycji: 2016-08-20 o 22:05
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora