Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolega czy coś więcej
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 14:59   #8
karolinaaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: kolega czy coś więcej

dzięki dziewczyny chyba faktycznie macie rację jest na tyle dorosły, że jakby chciał to faktycznie gdzieś by mnie zaprosił. Tak sobie myślę, że może po prostu jest dla mnie miły i ciągle się we mnie zaczepia (czasem się czuję jakbym znowu była nastolatką bo jestem jedyną dziewczyną w firmie. Nie jestem w stanie powiedzieć jaki ma stosunke do innnych dziewczyn bo jeszcz enigdy nie spotkalliśmy sie na gruncie prywatnym. Zastanawiam się tylko czy faktycznie zaprosić go na jakąs kawe czy zwyczajnie poczekać aż on coś zrobi. Jak myślicie ?
Do magdalove:
Powiedzmy od sierpnia on mi się zaczął podobać, czyli chyba wtedy zmienił stosunek do mnie. Jest wolny, numer telefonu dostał odemnie ale właściwie po to żeby się kontaktować w sprawach służbowych i od tego czasu tylko ja się do niego odzywałam telefonicznie. Rozmawiamy właściwie o wszystkim ( może dlatego chciałąbym żeby wyszło z tego coś więcej bo tak mi się z nim dobrze gada .

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

faktycznie rolki to chyba nie najlepszy pomysł ;p pytanie tylko czy nie zaprosił mnie nigdzie bo mu głupio i sie wstydzi czy zwyczajnie nie ma na to ochoty. Może po prostu lubi sobie poflirtować i to wszystko, no właśnie nie wiem jak to wszystko odczytywać, bo reszta facetów z pracy zachowuje się jakoś bardziej zwyczajnie, sa mili i to wszystko....
A no i ostatnio zawsze mówi żebym na siebie uważała (bo zaczęłam przyjeżdzać samochodem do pracy) żeby mi się nic po drodze nie stało i czy nie chciałabym mu pomóc w nauce hiszpańskiego bo wyjeżdza na delegacje, tyle tylko że ja mu tą pomoc najpierw zapoponowałam a on tylko ostatnio wspomniał że trzeba by było o tym pomyslec uff
karolinaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując