Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowe Usuwanie Pieprzyków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-08, 22:01   #10
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Exclamation Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Ja mam jeszcze trzy groźne do usunięcia ale zwlekam i zwlekam z tym.Zapomniałam dodać ze taki zabieg najlepiej wykonać zimą, to tak jak z przekłuwaniem pępka-też nie radzą tego robić latem.Zimą szybciej się goi, nie wystawiasza na słońce,skóra się nie poci itp, a latem to nie można się opalać przede wszystkim, dlatego ja jeszcze tego lata smaruje je blokerami a w październiku może się wkońcu przemogę.

pozdrawiam
mi zalecdił je teraz usuną bo planuje właśnie wkacje na południuu euripy..kurcze a ze słońcem to taka sprawa u mnie (no i z opalaniem) że ja bez tego nie potafie żyć latem... tera zbęde się starała uniką csłońca (nie leżeć plackiem)ale tak wogle to inaczej nie wyobrażam sobie wkacji na południu...trochę musze sie opalić :P a powiedz mi jakich blokerów stasujesz??? jęsli moge zapytać (pewniepomyśklisz że gapa ze mnie.. ale ja sie na tym nie znam a chciałabym je dobrze ochronić 0 bo rok temu to poparzyłam plecki a tam właśnie są te peiprzyki...nie chciałbym tego powtórzyć :P dzięki Ci bardzo kochaniutka jesteś !!seagirrl!!!
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując