Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-17, 19:26   #1559
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jaki podkład polecacie?

Cytat:
Napisane przez heyitsjuley Pokaż wiadomość
Witam Potrzebuję dobrego podkładu odpowiedniego do mojej cery, ale nie chcę wybierać go metodą prób i błędów - moja cera by tego nie zniosła. Nie piszcie proszę, aby udać się do dermatologa czy do innego doradcy, bo u takich byłam i nie pomogli. Wiem, że każda cera jest inna, ale być może jakiś podkład, który wspomaga Was wspomoże i mnie

A więc mam cerę trądzikową, mieszaną - jest tłusta, ale od leków przesuszona. Walczyłam z trądzikiem dość długo, nie wyskakują mi już typowe pryszcze, lecz po nałożeniu obecnego podkładu jak i innych robią mi się grudki i przeróżne krosteczki, a oprócz tego mam problem z zaskórnikami i z bliznami (nie wyciskam nic). Potrzebuję kosmetyku, który nie przesuszy mojej twarzy, a może nawet odrobinę nawilży (nie natłuści), do tego nada matowy efekt. Ważne, aby nie zapychał, nie zaznaczał skórek, nie ciemniał po nałożeniu i ładnie stapiał się ze skórą, wyglądał lekko i naturalnie. Byłabym zachwycona, gdyby do tego miał jakiś filtr, ale to nie konieczne

A więc powiedzcie mi drogie wizażanki, co myślicie - jakieś propozycje? Piszcie co pomaga wam albo może co ciekawego widziałyście na sklepowych półkach i jak wygląda to cenowo
Tutaj jest właściwy wątek
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora