Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-09, 17:13   #54
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Sucha skóra

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
A nie łatwiej najpierw zadbać o skórę niż sobie zrobić kuku sięgając po kryjące? to są tylko naczynka-wystarczy korektor.

A doczytałam dla CIebie long lasting jest delikatny i nawilżający, a polecasz Physioigel jako remedium na problemy skorne-nie mam pytań
Long lasting od Bobbi Brown jest bardzo delikatny
Zamiast się przekrzykiwać warto czytać ze zrozumieniem i nie szukać u innych złych intencji

Ciesze się że nie masz pytań

physiogel jest naprawde dobrym kremem nawilżającym...
Zamiast wyśmiewać cudxe pomysły warto po prostu zasugerować własny lepszy po prostu

Milego dnia

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
A nie łatwiej najpierw zadbać o skórę niż sobie zrobić kuku sięgając po kryjące? to są tylko naczynka-wystarczy korektor.

A doczytałam dla CIebie long lasting jest delikatny i nawilżający, a polecasz Physioigel jako remedium na problemy skorne-nie mam pytań
Long lasting od Bobbi Brown jest bardzo delikatny
Zamiast się przekrzykiwać warto czytać ze zrozumieniem i nie szukać u innych złych intencji

Ciesze się że nie masz pytań

physiogel jest naprawde dobrym kremem nawilżającym...
Zamiast wyśmiewać cudxe pomysły warto po prostu zasugerować własny lepszy po prostu przecież nikt nie broni Pani pochwalić sie znajomością analizy składów , ani podzieleniem się tym co się sprawdziło... Co to znaczy zadbać? Co to są te podkłady kryjące ktore mogą zrobic kuku? Bo nie do końca rozumiem.
To chyba oczywiste że pielęgnacja to podstawa...ale koleżanka zapytała o podkład bo tu zadaje się pytania o PODKŁADY , więc poleciłam co uznałam za dobre , na tyle ile potrafiłam. Podkład kryjący nie musi być ciężki i robić kuku... Za krycie odpowiada pigment i większość podkładów nawilżających kryje naprawdę nieźle.

Milego dnia

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez zielone_okoo Pokaż wiadomość
Hm. Mi mało co pozwala zakryć naczynka (podkład korektor zwykły zielony)a tym bardziej nie mam pomysłu jak je zlikwidować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A próbowałaś korektora double wear?
Dwa lata temu zamykałam naczynka. Wcześniej jednak miałam naprawdę nieprzyjemnie czerwone okolice nosa. Zwłaszcza po wysiłku, gdy wypiłam kieliszek czegoś mocniejszego czy dlatego że było gorąco. Ten korektor świetnie sobie radził i na całą buzię kładłam ukochany ysl te, który sam z siebie tych okolic by nie zakrył

Suplementacja wit c i wapno okulistyczne ( lekarz będzie wiedział o jakie chodzi ... Używa się go przy drobnych wylewach w oku i jest to konkretnieej takie kombo wit c i a plus wapno i cos jeszcze. W duzych dawkach i jest na recepte) tez w perspektywie co prawda nie niwelują ale naprawdę zmiejszają widoczność tych naczynek. Nie wiem od czego to zależy nie jestem specem ale po latach naprawdę stwierdzam że to prawda.

Zamykanie naczynek też polecam. Można to zrobić coraz taniej ....i mieć spokój... Mi pękały hurtem też na nogach i przedramionach
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując