Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nike air max
Wątek: Nike air max
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 21:55   #20
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Nike Air max ! ! ! doradzcie ;)

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość



To w końcu be są wszytskie buty sportowe typu nike/reebok, bo kojarzą Ci się z gimnazjum czy teraz juz tylko te "napompowane"? Bo się gubię w Twoich komentarzach

Chce dziewczyna nosić sportowe buty na co dzień to niech nosi... Nie wiem po co te wszytskie komentarze typu "o fuuuu", "dla 10-latki", "tylko na siłownie" itd...
Nadal nie widzę tu wzmianki o 12cm szpilach, oślepłam?

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Nie uważam, żebym kogokolwiek obrażała.
Swoje odmienne zdanie też można w "normalny" sposób wyrazić.
A co do mojego pierwszego komentarza w tym wątku to wynika on głównie z mojego doświadczenia, że wiele dziewczyn na tym forum ma takie jak napisałam wcześniej podejście do sprawy i jeśli sama czegoś nie nosi to u kogoś też musi skrytykować. Często dla zasady.
A co do wyrażenia opinii na temat tych konkretnych butów, o których mowa- zauważyłam Natt1992, że jednak Twój komentarz dotyczy ogółu butów sportowych, a nie tego konkretnego modelu A o opinię na temat butów sportowych autorka nie pytała.
Jakoś nie zauważyłam, żeby większość osób namawiała do noszenia szpil, jest wiele rodzajów "pośrednich" butów o których dziewczyny na modowym piszą, może warto przejrzeć niektóre wątki przed stawianiem jakichś tez z choinki
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując