Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-30, 22:51   #4425
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

JA Z WAMI NIE WYRABIAM!!! Podczas odpisywania na kilka podstów z ostatnich, stworzonych DZISIAJ od obiadu 4 stron pojawiło się kolejne 1,5 strony

A swoją drogą - wizaż zrobił zamach na moje zdrowie i życie kliknęłam wysłanie poprzedniego posta i jednocześnie wzięłam łyk wody, jak zobaczyłam że jestem 1,5 strony w plecy przez moment to się udławiłam, poplułam... i mam mokrą piżamkę i siedzisko


Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Gdyby posługiwać się językiem komunizmu rzekłoby się, iż NORMY zostały mocno przekroczone : Od kiedy to produkcja dzienna przekracza na tym wątku 4 strony => to jakieś 100 postów dziennie.

Lis sie zapuścił, bo
a) szefuncio wywołuje u niego toczenie piany
b) zły nastój związany z szefunciem udziela się innym obszarom
c) wszystko to powoduje totalne nic nie robienie i totalny brak chęci

WNIOSKI : TRZEBA ZMIENIĆ SZEFUNCIA

Dziękuję za życzenia wszystkim, którzy pisali i wszystkim, kótrzy pomyśleli o lisich urodzinach No. 22 Strasznie podoba mi się ta liczba No i Torcik Louboutinowy od Pasterixa- i muffiny od Ilonki Wczoraj robiłam Muffiole z kostką czekolady i bananem w środku :
Trochę się kruszyły, ale jako totalny partacz kuchenny uznaje to za duży sukces

A na górze strony wizażu jest napis : Droga Foxxxy 100 Lat
Dziś byłam na kręglach i wygrałam 3 razy na 4 z TŻ więc LWIE EGO się nieco podkarmiło W związku z tym osowiałemu lisowi wskażemy TuLisMaNore
jak tu zielono w tym Twoim poście Tekst o szefunciu mnie rozbroił TuLisMaNore... umarłam muffinków i wygranej w kręgle Lisowi gratulujemy! Widzę, żeś moja rówieśnica i to całkiem całkiem bliska, ja też Lew jeszcze raz sto lat
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora