Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Problem urlopowy", czyli jak wyliczyć przysługujący urlop...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-23, 21:37   #14
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: "Problem urlopowy", czyli jak wyliczyć przysługujący urlop...

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
-przed studiami w 2005r pracowałaś 1 rok
-2006- 2009r skończyłaś licencjat, to daje 8 lat (jaki to był kierunek?-bo są pewne wyjatki)
-2009-2011 pracujesz zawodowo 2 lata

wystarczy dodać- obecnie masz 11 lat pracy. 26 dni urlopu powinnaś dostać w tamtym roku. Upomnij się u pracodawcy. To, ze pracowałaś w trakcie studiów w twoim przypadku nie ma znaczenia.
Jestem księgową z wykształcenia i zawodu.
Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak dziewczyny piszą: masz już 26 dni urlopu. Za poprzedni rok powinnaś dostać urlop uzupełniający. Ponieważ nie wykorzystałaś go w poprzednim roku powinnaś to zrobić do końca marca tego roku (wystarczy zacząć ten urlop do końca marca a kontynuować w pierwszych dniach kwietnia).
Upomnij się u kadrowej o swoje prawa, bo może kobieta nie ogarnia kiedy który pracownik nabywa prawo do dłuższego urlopu wypoczynkowego.
dzieki Dziewczyny
szczerze mowiac tak mi sie wydawalo,ale problem w mojej pracy jest tak,ze nie wiem czemu nie chca mi policzyc tego roku pracy kiedy jeszcze nie studiowalam, tzn od X.05r. do X.06r. bo nie miesza sie okresow!
ale ja o tym wiem,lecz tu chodzi o to...ze ja nie licze okresow kiedy laczylam studia i prace,bo tu wybieram studia,bo to dla mnie korzystniejsze. czy powinam wiec im udokumentowac, ze studia zaczelam rok po rozpoczeciu pracy zeby to jakos wyliczyli?
generalnie maja jakis program do tego( nie wiem jaki ) bo wydaje mi sie ze teraz to oni uwazaja,ze skonczylam studia i mam 8 lat, i dopiero od X.09r licza mi dalej staz...
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując