Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - działania wczesnoporonne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-31, 14:37   #1
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Question

działania wczesnoporonne


Witam.
Ponieważ zasugerowano mi niewypowiadanie sie i niepytanie o to na wątku o Postinorze i Escapelle, i zasugerowano założenie wątku, więc niniejszym zakładam.

Jakie są OPRÓCZ ABORCJI metody wczesnoporonne?
Oprocz tych tabletek po ktore dzialaja tylko do kilkudziesieciu godzin, jak mowia.

Zaraz ktos powie, ze to nielegalne. Nie rozumiem co to ma do rzeczy na forum - rozmawiacie o kupowaniu testerow, ktore z legalnych zrodel nie pochodza na pewno, rozmawiacie o ciuchach i ich kupowaniu na allegro - gdzie w wiekszosci sprzedajacy nie placi podatkow od sprzedazy - to tez jest nielegalne. wiekszosc z was sciaga muzyke z internetu i filmy - to rwoniez jest nielegalne. nielegalne jest tez palenie i picie alkoholu przez 18stka - a sadze ze wiekszosc z was ma to juz za soba.

Ponadto, chce przypomniec, ze wizazanki mieszkaja w różnych krajach, rowniez w tych, gdzie metody pewne są dozwolone, dlatego, zamykanie wątku bo prawo zabrania wczesnoporonnych dzialan - wydaje mi sie bledem. Gdyz my tu nie sprzedajemy sobie tabletek, nie hadlujemy, nie namawiamy - jest to jedynie watek informacyjny. A o ile wiem, panuje wolnosc slowa w naszym prawie i rozmawiac mozna o wszystkim. O ile wiem, prawo nie zakazuje ROZMÓW i udzielania sobie informacji na ten temat, a jedynie DOKONYWANIA aborcji czy poronienia. My tu aborcji nie dokonujemy, nie handlujemy tabletkami, a rozmawiamy. Tak więc zgodnie z naszym prawem człowieka do wolności słowa - myślę, że mamy prawo do takiego wątku na forum.

I jesli, ktos chce zamknac watek albo uwaza go za 'nielegalny', moze trzeba zamknac wszystkie watki o tematyce typu papierosy, alkohol, gwałt, przemoc, podrobki kosemtykow, kupowanie na allegro itp?

Prosze wiec o wypowiedzi na temat - konkretnie i bez dyskusji ideologicznych (od tego jest inny wątek pt. aborcja czy urodzenie dziecka) - jakie sa metody wczesnoporonne, oprocz aborcji, ktore mozna zastosowac po kilku tygodniach od zaplodnienia.

Byc moze metody dostepne za granicą (i tam legalne np.)

Pozdrawiam i dziekuje za INFORMACJE
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując