Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-05, 16:46   #1082
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
O kurde i nic nie przechodzi tylko wywala Cie coraz bardziej? czy mozliwe ze cere mialas tak zanieczyszczona?

wysyp pryszczy nie tworzy sie z wysuszenia tylko z oczyszczania sie twarzy


Jakich olei uzywasz? ja jak narazie nakladalam sese i rycyne i jak zwykle mylam wlosy 2 razy i nie zauwazylam zeby byly jakies przetluszczone to chyb zmywa olej do konca, najpierw myje kokosem a pozniej pokrzywa lub twistem i oleje schodza bardzo ladnie. Moje wlosy zaczely wygladac ladnie po jakichs 3 tygodniach z tym ze napoczatku to tak eksperymentowalam najpierw bez zadnej plukanki (to byla masakra) potem z plukanka, pozniej jeszcze bez plukanki a z odzywkami i obserwowalam jak zachowuja sie moje wlosy i jak wygladaja najlepiej, no i zeszlo mi jakies 3 tygodnie chyba tak na oko ja robie 2 mycia, pozniej odzywka i na koniec plukanka octowa albo na odwrot, bo przedtem lalam najpierw plukanke a pozniej odzywke ale teraz klade odzywke przed plukanka
Aktualnie uzywam Amle A uzywasz olejów takze na skore głowy?
Dziekuje za instrukcje mycia
Probowalam juz myc Cytrusowym Sorbetem i plukalam woda z cytryna i za drugim razem nie bylo zle
Teraz z Krzepką pokrzywa planuje umyc dwa razy wlosy, przeplukac plukanka woda z cytryna ( a niedlugo bedzie to woda z octem malinowym) i nalozyc odzywke Alterra na konce wlosow
Czytajac Wasze wypowiedzi chyba warto poczekac te 3 tygodnie na efekty mycia mydlem wlosow
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując