Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-10, 19:11   #23
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Urodziny ukochanej żony, pomysłów na prezent brak, pomóżcie.

Cytat:
Napisane przez michalkow Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
jest to mój pierwszy wątek na tym forum, więc jeśli coś pomieszałem, wybaczcie. Potrzebuję Waszej pomocy, mam nadzieję, że mi pomożecie.

5 lutego moja żona będzie obchodzić swoje 26 urodziny. Niestety jak co roku mam dylemat z prezentem, nigdy nie wiem co jej kupić, aby trafić z prezentem a wiem, że kilka razy nie trafiłem kupując praktyczne dla domu upominki, a nie typowo dla niej.

Może napiszę trochę o żonie:
Jest nowoczesną kobietą, uwielbiającą malować się - od sierpnia zajmuje się wykonywaniem makijaży ślubnych, wieczorowych i innych okolicznościowych, więc kosmetyków ma dużo.

Lubi perfumy, jednak te już wielokrotnie dostawała ode mnie.

Chciałbym aby prezent był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, z którego byłaby zadowolona i przede wszystkim zaskoczona.

Jako, że zostało mało czasu, proszę pomóżcie mi.
Ja na ostatnie urodziny dostałam od mojego lubego cały zestaw lakierów indigo. Prezent trafiony, bo siostra mu podpowiedziała czego potrzebuje Może dobrym sposobem jest podpytanie koleżanek żony albo rodziny, one będą wiedzieć co ją ucieszy. Albo zastanów się nad zorganizowaniem wycieczki (dalszej lub bliższej). Fajne są też bony prezentowe takie zwykłe do sklepów lub bardziej szalone (np. lot helikopterem) Jest wiele możliwości, ważne że od serca
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując