Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-10, 12:46   #1954
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Też tak miałam i chyba nadal mam mimo,że mam jasny brąz. Jak teraz chciałabym mieć nadal taki jasny musiałabym nałożyć blond. Bo jak nakładałam jasny brąz to miałam ciemne. A jak widzę czerń na włosach to od razu płacze! nie jest mi dobrze w tym kolorze więc próbuję go omijać szerokim łukiem. Wiadomo,że kolor miesza się z tym co jest na głowie i często jest tak,że nie wychodzi zamierzony efekt. I właśnie przymierzam się do farbowania bo już wyprany kolor jest na maksa no i odrosty. Cieszę się,że chociaż trochę od farbowania odsapnęły chyba miesiące ale zawsze to coś . W marcu może bym coś zrobiła bo już będzie wiosna w drodze (mam nadzieję) I wiadomo każda chce ładnie wyglądać
ja tez staram sie farbowac jak kolor juz jest mocno sprany i mam moje szarawe odrosty bo moj kolor to taki popielaty mysi blond.
A zeby wlosy wyszly jasniejsze to faktycznie musialabym poogladac jakie sa odcienie blondu skoro jasny braz wychodzi tak ciemno. Moze przynajmniej 2 razy pod rzad trzeba by bylo tym jasnym brazem sprobowac na szczescie mi jest dobrze w ciemnych ale jak mowisz, idzie wiosna i troche jasniejsze kolory jakos bardziej wiosenne mi sie wydaja
tak czy owak, lepiej taki casting niz 5 razy drozsza usluga fryzjerska bo ja akurat nie mieszkam w kraju i na moje dlugie wlosy spiewaja sobie 80 euro
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując