Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-05, 16:21   #404
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

cicham37
Hm, tylko z tego co widzę to ten zabieg jest okropnie drogi - około 2000 zł. A czy efekty są trwałe? Czy po jakimś czasie plamy znów się pojawiają?

zgadza sie , cena jest taka a nie inna niestety ale wszystkie zabiegi z medycyny estetycznej nie sa tanie ...oczywiscie lekarz Ci powie ,ze plamy nie wroca ale fakty sa takie :

efekt jest - plamy po zabiegu znikaja calkowicie , natomiast nie ma 100% gwarancji ,ze nie powroca ...dopoki stosuje sie kuracje i chroni twarz filtrem 50+ nie pojawiaja sie powtornie raczej , natomiast po odstawiniu kremu cosmelan2 to i owszem moga wrocic i w moim przypadku tak sie stalo
dlatego zabieg powtarzalam po roku raz jeszcze i teraz nie odstawie kremu cosmelan 2 ze strachu ,ze znow plamiska sie pojawia ....
jak ktos ma sklonnosc do przebarwiem musi uwazac - zero opalania , krem z filtrem 50+ codziennie i chowac sie przed slonkiem ...
ale powiem Ci , jak sie czlowiek tych plam pozbedzie to jest radosc
jestem dwa miesiace po zabiegu - palmek brak i mam nadzieje ,ze tym razem juz tak zostanie .....
pozatym cosmelan dziala rowniez odmladzajaco takze tak naprawde jest wart swojej ceny ...
jak sobie policzylam te wszystkie zabiegi dermabrazji , kwasy i kremy na ktore kase wydalam to stwierdzilam ,ze cosmelan mnie taniej wychodzi ...
oczywiscie zabieg ten ma i swoje minusy bo wciaz sie skora na twarzy luszczy i czerwieni ale cos za cos ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-05 o 16:26
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując