Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-08, 19:31   #1839
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale walnelas odpowiedz
ja nie rozumiem o co sie niektorzy czepiaja(bo sa tacy, ktorzy sie na serio czepiaja) i nie bede sie nawet nad tym zastanawiac jak kogos stac i chce kupowac tylko w polskich sklepach to ok, ale jakby podliczyc ile bysmy wydaly kupujac te kosmetyki w normalnych sklepach w PL to niezla sumka by sie uzbierala!
u mnie nikt tego nawet nie komentuje o tych paczkach
a co do UC to jak do nich dzwonilam to sama kobieta mi powiedziala, ze jej kolezanki mowili, ze truskawa zwraca ten vat, i cos tam jeszcze powiedziala, odnioslam takie troche wrazenie, ze doskonale znaja truskawe i same czasami korzystaja ale to moze tylko moja chora wyobraznia
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to dobrze!
zreszta musialo je zainteresowac co to tak zamawiamy z HK i pelno tych paczek ze wstazkami
a tak wogole to co wy robicie z tymi wstazkami?
Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
już tłumaczę: ja nie pracuję w UC ale koleżanka (taka daleka), od niej zresztą dow. się o Tru, co robią ze wstażkami? - nie wiem, wiem że niektóre z nich to też jak my kupują dużoooo.
Panie celniczki na pewno się zainteresowały co to za sklep skoro tyle z niego paczek przychodzi, no a jak już zobaczyły to przepadły

Ja wstążeczki ściągam z kartonika bez rozwiązywania i trzymam je wszystkie w reklamóweczce bo wyrzucać szkoda
ostatnio siostra szła do koleżanki na urodziny i flaszkę dla niej udekorowała truskawkową wstążeczką

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dokladnie

powiedz im, ze zenek nie jest zadnym chinskim dzieckiem i on by bez nas z nudow umarl, a tak to sie czuje potrzebny i jego zycie ma sens
dobrze mówisz chociaż nie wiem czy on ma z nami tak wesoło jak my z nim

Ludzie z Truskawki musieli się zdziwić jak im przez ten weekend zamówienia z Norwegii wzrosły o jakieś 300%

Mam już SS na Nacre
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora