Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-17, 20:13   #3726
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
A ja mam do połowy pleców (nawet dłuższe) zastanawiam się czy ich nie ściąć...

Nie powiem, włosy to mój poprawiacz humoru, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, są gęste, proste i mają ładny kolor...
No ale nie wiem co z nimi na wesele zrobić... lekko rozpuścić? Za długie chyba na to..?
Aaaa! Nie ścinaj! Co do fryzur, to ja miałam na jedną imprezę takie ładne, naturalne (wg. mnie) upięcie, a mam do pasa... zaraz poszukam i Ci wkleję, może Ci przypasuje

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dzięki, dzięki, kupiłam dzisiaj i jeden i drugi
bardzo ładne są chyba zaopatrzę się w większy zapas
zamierzam wyprodukować z nich balsam rozświetlający, dodam stosunkowo dużo cienia, żeby był taki trochę nawet oczoje*ny
i będę testować na nogach, może to będzie wyjście, żeby je na lato bez brązowienia wystawić na widok publiczny, od kolan w dół
Daj znać jak wyszło! I daj dużo, dużo cienia Ja spróbuję z drobniutkim glitterem

Kira co Ty narzekasz, że nie toffi, jak to toffi ale trochę ciemniejsze! Z tego co pokazałaś - jest super! Czekam na więcej fotek w świetle dziennym

EDIT: Okej znalazłam jakieś, ale przepraszam przede wszystkim za jakość i te czarne kropy na 2 zdjęciach, ale niestety tam miałam minę jak robiący coś na pustyni kot hehe Mniej więcej tak to wyglądało. Trzymało się caaaałą noc! Fryzura wyszła zupełnie spontanicznie, w bardzo ograniczonym czasie i przy moich za chiny nie dających się ukręcić włosach, ale przed naoglądałam się tych w załącznikach.

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-17 o 20:38
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora