Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwas pirogronowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:09   #248
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Kwas pirogronowy

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o różowe plamy pod ustami to myslę że mocniej chwycił ci tak kwas i na razie jest tam bardzo młoda i świeża skóra, odczekaj jakiś miesiąc i zobacz co "z tego wyrośnie"
miesiąc? ło matko....
chciałabym jeszcze przed latem zdążyć zrobić co najmniej 4 peelingi pirogronowe ewentualnie jakies inne....a jeśli mam odczekać miesiąc to nie mam szansy zdążyc przed słoneczkiem

Ampułki pirogronowe robiłam tydzień po tygodniu i taki odstęp wydawał mi sie całkiem dobry dla skóry (zdążyłam się porządnie złuszczyć i wygoić), ale jeśli piszesz, że trzeba po peelingu czekać miesiąc...no to dobra, wolę poczekąc niż mieć nowe przebarwienia
Ewentualnie- czy mogę zrobić peeling ale omiając te najbardziej wyłuszczone okolice?
np. położyć kwas tylko na policzki i czoło? czy nawet jeśli nie było dużego łuszczenia to lepiej odczekać miesiąc(albo nie wiem 2-3 tygodnie) jak uważasz?

Aha- jeszcze takie głupkowate pytanie- skoro na przebarwienia najlepiej działają mlekowy i kojowy to na co najbardziej (tak ogólnie) działają migdałowy i pirogronowy?
bo wiesz ja poszłam do dermatologa na konsultację z moimi plamami po ciąży, to on własnie powiedział, ze najodpowiedniejszy będzie kw. pirogronowy i tylko z powodu opinii lekarza wzięłam się za niego (a nie za kw.migdałowy), no i teraz to juz sama zdurniałam który lepiej robić?!

I już naprawdę ostatnie pytanko- nigdzie nie widziałam oferty peelingu kwasem kojowym, jest taki dostępny w salonach, albo u dermatologów, ewentualnie gdzie można kupić czysty kw.kojowy, żeby robić sobie samodzilenie w domu?
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując