Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-08, 07:19   #3457
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Słuchajcie a ja mam pytanie, bo dziś raniutko nałozyłam to serum na twarz ( po szybkim machnięciu składnikow razem) i czułam sie jakbym miała ulepek na buzi. Jak sie oblizałam to miałam na ustach kwasny smak. Trochę tak cukierkowo. Po 20 min buzia mnie lekko szczypała ale nic sie nie działo. Mimo to nie mogłam na to nałozyc kremu ani nic innego, takze zmyłam. Mi to przypomina taką witaminkę cebion czy juvit w kropelkach. Smak tez kwaśny ale oczywiscie nie słodki
Acha, mam wersję bez silikonow i alkoholu.
Jakie są wasze odczucia? Moze ja coś zle czy za szybko wymieszałam, jesli będę wiedziec to przemieszam to serum jeszcze raz i znow nałozę?
Robiłam niby z instrukcja tylko nieco pospiesznie. Czy macie podobnie jak ja czy inaczej??
Acha, po zmyciu tego "ulepku" buzia jednak sie przesuszyła....a z serum w zasadzie słabo sie wchłaniało, lekko tłustawe z odczuciem zasychajacego proszku. w kazdym razie jakie są wasze odczucia po nałozeniu?
I to serum z BU i to z e-naturalne pozostawiają lekko lepką skórę Nie wyobrażam sobie nałożyć jakikolwiek makijaż na to, nawet stosując filtr. Lepiej chyba na noc, na dzień coś nawilżającego.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując