Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-22, 00:15   #81
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Witam Moje Mlodsze Koleżanki!(chichi mam 32)
Pewnie że golić, depilować, usuwać- jeżeli czujecie taką potrzebę. Pierwszą depilację nóg zrobiłam mając aż 18 lat-poprostu nie potrzebowałam wcześniej
(do łażenia po górach i lesie gładkie nogi nie były mi potrzebne a na stódniówkę tak) i usunęłam włoski depilatorem mechanicznym. Zabieg w swoich efektach długotrwały ale bolesny, szczególnie przy pierwszym razie.Późniejk jest lepiej-kwestia przyzwyczajenia, ale zakup Depilatora mechanicznego(takiego który wyrywa włoski) zwraca się po ok 1 roku używania- zależnie od ceny. Plastry działają podobnie-więc nie polecam na pierwszą depilację. Ogólnie przy mechanicznym depilowaniu- czyli wyrywaniu włosy odrastają najwolniej i najbardziej miękkie. Używając kremu do depilacji trzeba nastawić się na cotygoniową powtórkę zabiegu- włoski również odrastają miękkie, ale szybciej. Najmniej efektywna jest zwykła golarka- włoski odrastają sztywni i mocne- poprostu kłują, ale nie dlatego że się wzmocniły ale dla tego że włos został ścięty (takm jak końcówki włosów na głowie też się stają sztywniejsze po podcięciu). Opowieści o "krzaczorach"po goleniu to mit. Na początem polecam kremy i pianki a później za za robione przez wakacje pieniędzory proponuję kkupić mechaniczny depilator.
Pozdrawiam- stała użytkowniczka mechanicznego depilatora.
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując