Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-25, 16:45   #1573
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Rzodkiewkę nabyłam. W końcu, ale i tak miałam kupić serum do włosów, dołożyłam płatki i akurat warzywko wpadło.
Pingwinku, dziewczyny Dziękuję za info
Miałam napisać rano ale wizaż nie latał
Generalnie to już mój kolejny zakup rzeczy po wypróbowaniu miniatury/próbki, więc ich polityka się sprawdza
Nadrobiłam trochę i pobawię się w archeologa

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, że mi się fotka nie dołączyła
Powinnam już chyba iść spać
Niech się fajnie sprawdzą
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Tez siedzę w pracy.
Do 18
Chciałam Ci życzyć miłego dnia w pracy, ale zaraz kończysz
Ja też dziś w pracy byłam i nawet mega dużo roboty zrobiłam. Do tego ogromne zakupy i nawet w kościele z młodym byłam A teraz mam kawkę i wizaż
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
moj tż wtaje o 5:15 do pracy i kot się nauczył że o tej godzinie wlazi mi do łózka (ja wstaję 15 miut później ). Dziś tż ma wolne a ja stwierdziłam ze spóźnię się do pracy i miałam plan pospać do 6. Od 5:15 było takie wycie pod drzwiami że się nie dało darł się jakby go ze skóry obdzierali ehhhhhh. I ja się pytam: skąd on wie że jest 5:15?? co najlepsze w sobote i niedzielę wie że nie wstajemy tak wcześnie i się nie wydziera. Ale dzisiaj na to nie wpadł
Słodziak. Wewnętrzny zegar ma porządny nie ma co. Jak będzie globalna awaria elektroniki to ustawimy na nowo zegarki wg twojego kocurka
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Chyba nie kupię
Pomadke później na allegro kupie czy co
essss
Nie wiem, czy będę ją chciała. Zastanowię się jeszcze, najwyżej się na coś wymienimy
Nie kupujemy od handlar
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wątpię, że dadzą taką rzodkiew, bo te kosmetyki kosztują grosze Prędzej te maski Peter Thomas Roth...
Burberry mogłoby być i origins. Albo różne marki w jednym warzywku. Taki sephorowy mix vol. 1
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ten Sisley to była porażka

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------



Mi też się takie rzeczy zdarzają


Kto sprząta, kto gotuje?
Ja mam posprzątane. A gotuję i piekę dopiero jutro
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
masakra a propo kierowniczek: dzwoniła do mnie przed chwilą koleżanka. Kierowniczka zwołała im zebranie (w sumie 4 dziewczyny tam pracują) i kazała im przygotowac harmonogram zachodzenia w ciążę ponieważ nie może nastąpić sytuacja że dwie lub nie daj bożenko trzy na raz będą w ciąży lub na macierzyńskim i koleżanka mnie pyta o radę czy moim zdaniem powinna się zapisac jako pierwsza i mieć z głowy czy poczekać te 4 lata aż przyjdzie jej kolej (śmiech przez łzy...)
To się nadaje do inspekcji pracy. Nie można tak!
I czemu mnie nie dziwi, że to kobieta kobiecie takie coś wymyśla
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora