Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza od podstaw... Pomożecie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-12, 15:49   #1
anecia0509
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 765
GG do anecia0509

Metamorfoza od podstaw... Pomożecie??


Witam kochane Wizażanki i liczę na waszą pomoc


Chciałabym coś w sobie zmienić, aby przynajmniej trochę zaakceptować siebie…

Jak mam się malować? (Tu dodam, ze fluidu czy pudru nie mogę używać, bo po godzinie wyglądam strasznie, bo zaczynają mi wyskakiwać krostki i swędzi mnie skóra... -uczulenie:/)
No co dzień używam cieni, czarnego tuszu i kredki/eyelinera, błyszczyka i czasami różu(i tu pytanie, jaki kolor różu powinnam kupić?)
W ogóle jakimi kolorami powinnam się malować i w jakie się ubierać??
Jaką jestem porą roku?
Chcę iść do fryzjera... W jakiej fryzurze byłoby mi najlepiej? Czy pasowałaby mi prosta grzywka?

Na zdjęciach wychodzę makabrycznie… w rzeczywistości nie wiele lepiej, ale dla sprawy „poświeciłam się” i nawet wrzuciłam zdjecie bez grzywki czego nigdy nie robie, bo wyglądam jeszcze gorzej Może ktos zrobi mi jakas metamorfozę komputerową? Ja próbowałam, ale nie bardzo mi to wychodzi



Odpowiedzi na pytania:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie raczej wolno, najpierw na różowo. Kolor opalenizny przykurzony.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Kolor oczu to taki zielono,niebieski ,na srodku troche zółtego. Obwódka ciemniejsza. Oprawa oczu ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie wystepują.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jest jasna, chłodna. (Wpadająca w róż(?) sama nie wiem)
Rumieńce koloru różowego wpadającego w czerwony.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

jestem szatynką, odcien brązu jasny, mają złote przebłyski.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


jasne różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze wyglądam w bardzo jasnym różu, błękitnym(choć nie lubie tych kolorów:P), moze w brązowym....albo białym. W jakim źle wygladam chbya w zielonym (który tak lubie), zółtym, czerwonym. Ale zielony chyba jednak troche mi pasuje...
Ale to tylko moje zdanie i nie wiem na ile jest zgodne z prawdą


Z góry dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie_123aaaa.jpg (17,5 KB, 423 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lalalaaaa.jpg (38,8 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0047.jpg (11,7 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0082.jpg (40,6 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizazaaa.jpg (17,9 KB, 491 załadowań)
__________________

anecia0509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując