Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-15, 15:48   #1209
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

hej dziewczyny podglądam Wasz wątek bo także mam bardzo tłustą cerę jest ona wręcz łojotokowa myśle że jest to także związane z tym że mam ŁZS na twarzy przez ostatni rok stosowałam do mycia twarzy łągodny żel (calma ziai) i micel biodermy(teraz mam też ziaje), stosowałam nawilżające kremy nic matujacego, zimą chodziłam także na zabiegi kwasem do dermatologa(to był kwas pirogronowy) jednak zaliczyłam tylko 5(niestety finanse jednak dużej poprawy nie zauważyłam niestety a myślałam ze mam odwodniona cere bo mam często właściwie cały czas skórki takie złuszczające się ostatnio dopiero kupiłam w akcie desperacji żel ziai z kwasami AHA biobalans i po tym zelu jest o dziwo! troszke lepiej na nos stosuje od jakeigoś miesiaca lysanel active(mam filtr) mam także do WAs pytanie chciałąbym od jesieni zacząć jakiś kwas(bo już nie wiem co mi pomoze) tylko nie wiem za bardzo jaki kwas ma anjlepsze działąnie zmniejszające wydzielanie łoju macie moze jakieś doświadczenia? cleanance k avene, effaclar k a moze spróbować lysanel active na całą twarz(raz go nałożyłam i zauważyłam delikatne złuszczanie) co myślicie??

Cytat:
Napisane przez Snowlove Pokaż wiadomość
Siadam wobec tego do KWC i przegladam jeszcze peelingi i micele
jeśli chodzi o dobrze czyszczące micele moge polecić bioderme H2O sensibio jednak cena jest troszkę odstraszająca około 40zł za 250ml z tańszych a dla mnie porównywalnych ziaja jednak trzeba jej troszkę więcej wylać żeby dobrze oczyścić a moze żeby było ekonomicznie ale z dobrym efektem oczyszczenia np kupić bioderme i ziaje i najpierw zmyć ziają a na ostatni płatek dać bioderme w ten sposób na dłużej starczy a co do peelingów to z enzymatycznych moge polecić sorai z serii care&control moim zdaniem bardzo dobrze rozpuszcza naskórek na koniec się go delikatnie ściera ze skóry, odradzam ziaje enzymatyczna z serii calma bo nie widze żadnego działania
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora