Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Islam
Wątek: Islam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-26, 10:10   #2
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
Słuchając tego wszystkiego co jest obecnie na językach reporterów telewizyjnych i radiowych oraz czytając gazety i strony internetowe zaczynam powoli tracić tolerancję dla tej religii. Mimo, że nie wszyscy są tacy sami to jednak większość(?) zaczyna pokazywać tą religię w bardzo złych barwach.

Zapraszam do dyskusji o tej religii - może na forum są jakieś wyznawczynie tej religii, albo ktoś kto w racjonalny sposób obroni tą religię.

Może chrześcijaństwo kiedyś takie było, ale na Boga mamy XXI wiek.....to że religia chrześcijańska miala kiedyś taką historię nie oznacza, że islam ma być taki głupi i iść tym samym śladem.
Nie dziwię się że jest coraz mniejsza tolerancja dla tej religii.Właściwie dobrze,że tak się dzieje,ponieważ widzimy do czego prowadzi nadmierna tolerancja i polityczna poprawność-przykładem tutaj może być chociażby ostatnie morderstwo żołnierza w Londynie.I te przykłady można mnożyć.

Sama nie lubię oceniania całej grupy społecznej po zachowaniu części jej członków,ale tutaj niestety,normalni muzułmanie mam wrażenie, że stanowią mniejszość

Jednak nie zgadzam się z tym poglądem,że powinniśmy wszyscy być chrześcijanami,by wypędzić muzułmanów z Europy.Bardzo prymitywne myślenie,rodem z czasów wypraw krzyżowych.Moim zdaniem wybieranie jednego reżimu zamiast drugiego nie jest dobrym pomysłem.A nie ukrywajmy,że gdyby Europa na powrót zaczęła być tak kompletnie podległa Watykanowi,to byłby reżim,trochę tylko lepszy od panowania muzułmanów.

Generalnie myślę,że religia powinna być ograniczona tylko i wyłącznie do świątyń.Nie mam nic przeciwko meczetom czy kościołom,mimo ze sama jestem poganką,ale według mnie religia w szkole,wpływ religii na prawo,zawieszanie handlu na czas jakichś świąt,klauzula sumienia to rzeczy niedopuszczalne w światłym,nowoczesnym społeczeństwie.

Nie mam tolerancji dla żadnej religii,która wpływa na życie społeczne od strony organizacyjnej i prawnej.
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując