Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-12, 22:10   #4724
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez vizz28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uważajcie na te opary podczas zabiegu... mnie do teraz boli głowa i ogólnie niezbyt dobrze się czuję Poczytałam trochę o formaldehydzie i to jest ogromne świństwo. Efekt na głowie bardzo cieszy, ale zastanawiam się, co nam z tego przyjdzie zdrowotnie po kilku czy kilkunastu takich zabiegach

Powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz, bo ostatnio któraś z dziewczyn wkleiła link do spisu szamponów i odżywek bez silikonów. Wszyscy się na nich skupiają, a w instrukcji zabiegu, którą posiadam (z tego wątku, zresztą) jest napisane, że podczas pielęgnacji nie należy używać szamponów, które w swoim składzie zawierają oprócz silikonów także:

- Sodium Lauryl Sulfate (SLS),
- Sodium Laureth Sulfate (SLES),
- Ammonium Lauryl Sulfate,
- Sodium Pareth Sulfate,
- Sodium Myreth Sulfate.

Niestety, w wymienionych szamponach bez silikonów, m.in. szamponach Ziaja czy Barwa ziołowa jest Sodium Lauryl Sulfate i to na drugim czy trzecim miejscu!
Ucieszyłam się wcześniej, że będę mogła używać szamponów Ziaji (mam dwa rodzaje w domu i lubię je), a tu masz ci los... Czy to znaczy, że "encantowiczki" są skazane wyłącznie na Hipp i Babydream? Chciałabym jak najdłużej utrzymać efekt prostych włosów...

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------


Z obliczeń wychodzi mi, że mniej więcej 7,50-8,00zł
wlasnie szampon babydream nie ma sls, sles, prosze tu link i sklad https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...oo.html&next=1
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora