Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-01, 13:48   #4867
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

witam wszystkich, zaglądam do tego wątku po raz pierwszy od długiego czasu, bo czuję się w potrzebie podzielenia się z Wami moimi spostrzeżeniami mam nadzieję, że być może pomogę komuś rozwiać jakieś wątpliwości co do Encanto.
Mam za sobą jeden zabieg, przeprowadzałam go w sierpniu. Dodam, że włosy mam naturalnie kręcone, cienkie i skłonne do wysuszania. Po zabiegu byłam bardzo zadowolona, mimo iż włosy nie były idealnie proste. Efekt utrzymywał się dość długo. po jakichś 4 miesiącach chciałam powtórzyć zabieg, ale włosy zaczęły mi masowo wypadać, więc zrezygnowałam bo bałam się, że to wina zabiegu i poza tym chciałam przekonać się czy włosy aby na pewno wrócą do swojego poprzedniego stanu.
Tak więc, teraz jestem przekonana, że wypadanie nie miało związku z zabiegiem a z okresem jesienno-zimowym w którym po prostu mój organizm jest słabszy. Obecnie na moich włosach nie mam już keratyny w ogóle i stwierdzam, że włosy powróciły do swojej dawnej "postaci" ale co mnie pozytywnie zaskoczyło, po wyprostowaniu trzymają się cały dzień, bez żadnych "wspomagaczy", kiedyś to było nie do pomyślenia.
W najbliższym czasie mam zamiar znów zrobić prostowanie, bez żadnych obaw.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora