Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-08, 11:13   #4874
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;47618719]
kallosa używam w sumie od jakichś 2 tygodni.. wcześniej używałam garniera awokado - efekt minimalny.. w sumie gorzej od kallosa.. nie wiem skąd te zachwyty nad garnierem.. próbowałam alterry granat to tutaj odrosty czyli naturalne były super ale stare włosy na nic.. i używałam jeszcze tej apteczki babuni z miodem ale strasznie tłuste włosy po tym..
[/QUOTE]

a ja cały czas tłukę o emulsji gloria.... a tu nikt mnie nie słucha przy glorii jest taki ślizg i tafla jak zaraz po zabiegu. mucha ma niezłą zjeżdżalnię. Dzięki glorii wykańczam te niezbyt dobrze działające na mnie odżywki. Po prostu po umyciu nakładam jakąś odżywkę, spłukuję po chwili (albo i nie) i na to nakładam dużą ilość glorii. Wmasuję we włosy, poczekam tyle czasu ile aktualnie mogę (max 5 minut) i spłukuję. Przy spłukiwaniu czuje się włosy takie, jak zaraz po zabiegu. Aksamitny ślizg....
Ja wiem, że jak ktoś nie ma obok siebie auchana, to szkoda zaryzykować troszkę więcej kasy niż 4 zł. w auchanie, ale jak ktoś ma obok siebie, to wydajcie te 4 zl. i zobaczycie o czym mówię....
kasza80 jest offline Zgłoś do moderatora