Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - operacja krzywego kręgosłupa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-07, 19:30   #22
vea82
Rozeznanie
 
Avatar vea82
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdański
Wiadomości: 700
GG do vea82 Send a message via Skype™ to vea82
Dot.: operacja krzywego kręgosłupa

Witam,
podobnie jak wiekszosc z was rowniez przeszlam operacje kregoslupa w wieku 18 lat,dokladnie 14.12.2000 roku-skolioza obustronna.Nie zaluje tej decyzji mimo iz z zelastwem w plecach juz nigdy nie bedzie tak samo.
Operacje mialam przeprowadzona w Zakopanem,mimo iz mieszkam w Gdansku nigdy w zyciu nie zdecydowala bym sie tutaj miec operacji.Szukalam najlepszych specjalistow i znalazlam.Operowal mnie doktor Lankosz.Blizne mam przez cale plecy niestety,ale bylam cieta laserowo wiec nie jest ona tragiczna.
Zaraz po operacji czulam sie jakby ktos wlozyl mi deske w plecy.Wstac musialam juz na drugi dzien.Ale to dobrze,bo im szybciej zaczelam sie ruszac tym z kazdym dniem bylo juz tylko lepiej.Chodzilam bujajac sie na boki,hehe smiesznie to wygladaloW szpitalu nie bylam dlugo,ok,10 dni,potem pojechalam do domu,bo zblizaly sie swieta i ten czas chcialam spedzic u siebie,z reszta nie ma to jak w domku.Jakis miesiac przelzalam,ale oczywiscie spacerki byly,meczylam sie szybko wiec nie za dlugie.
W lutym juz bylo calkiem nie zle bo wyprawilam moje 18 urodziny.
Obecnie mam problemy z prawa strona plcow,przy dluzszym schylaniu sie kiedy musze pisac itp.Cala strona mnie tak boli ze nie moge ruszac reka...
Wczesniej przed operacja chodzilam i na basen korekcyjny i na cwiczenia i niestety nic nie pomagalo.Wolalam przecierpiec niz jezdzic na wozku...A uwierzcie ze widzialam tyle ludzi z takimi garbami ze tego nie da sie opisac...Takze operacje mozna przezyc i po niej normalnie funkcjonowac(byle sie nie przemeczac i nie dzwigac).
Pozdrawiam gorąco i zycze powodzenia
vea82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując