Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bismuth oxychloride- nieudany zakup, reklamacja :(- potrzebuję rady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-20, 19:38   #36
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: bismuth oxychloride- nieudany zakup, reklamacja :(- potrzebuję rady

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Capuccino moim zdaniem zdecydowanie masz prawo do reklamacji. Tym bardziej, że wiesz iż firma wprowadziła nową wersję produktu już bez bizmutu, a skoro tak to musiał istnieć jakiś powód dla którego akurat ten składnik nie znalazł się w nowej wersji. Wiele źródeł mówi o jego szkodliwości. Moim zdaniem to bardzo silny argument. Może dobrze by było zwrócić się z tą sprawą do dystrybutora produktów tej marki lub nawet do producenta. To chyba amerykańska firma a tam nieco inaczej traktują konsumentów
Ja jakiś czas temu czytałam artykuł, w którym było napisane, że Bizmut jest chemicznie podobny do arszeniku Chyba dziennikarze lubią siać grozę , ale coś musi być na rzeczy.
Nie mniej jednak gdyby nie wizaż, to pewnie nigdy bym się nie dowiedziała, ile świństwa na twarz kładłam. Z jednej strony to dobrze, bo jestem bardziej świadoma kupując jakiekolwiek kosmetyki, ale z drugiej strony łatwiej było żyć w niewiedzy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując