Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CLINIQUE----bardzo dziwny efekt
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-01, 22:39   #11
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: CLINIQUE----bardzo dziwny efekt

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
moim zdaniem 2 jest tak samo skuteczna jak 3, tylko delikatniejsza dla mieszanej skóry
ja byłam średniozadowolona z mydła (krok 1), a ten żel po jakimś czasie też okazał się słaby i teraz używam tylko toniku, bo jest fanastyczny i jest ok Działanie takie samo. A krem i żel do mycia twarzy mam inne.

Myślę że to taki chwyt marketingowy z tym, że trzeba jednocześnie stosować wszystkie trzy

Dziewczyny, będę bronic jak lwica mojego kochanego Clinique'a,więc wybaczcie,że się wymądrzam

1. 3 kroki są zestawem pielęgacyjnym, który działa jedynie stosowany w komplecie.
2. Mydełko stosujemy po demakijażu, nie zamiast! Ma ono za zadanie zmiękczyć martwy naskórek, usunąć RESZTKĘ makijażu i przygotować do kroku nr 2.
3. Claryfing Lotion to NIE JEST TONIK, tylko płyn rozświetlający,złuszczają cy martwy naskórek-usuwa dogłębne zanieczyszczenia i działa antybakteryjnie.
4. Absolutnie NIE WOLNO pocierać krokiem nr 2 dwa razy tego samego miejsca
5. DDML/DDMG służy po to, by wyrównać barierę lipidowo-tłuszczową i przygotować do kolejnego zabiegu pielęgnacyjnego (czyt. nałożenia kremu).
6. Stosowanie 3 kroków zwiększa działanie pozostałych kosmetyków pielęgnacyjnych o 60%


MANIA1994, spróbuj kochana zestawu dla typu 2-tak jak dziewczyny pisały, wydaje się,że lepszy będzie dla Ciebie DDML. Krok nr 2 dla II też działa na skórę przetłuszczającą się A powiedz mi, czy łatwo się opalasz?

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-04-01 o 22:40
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując