Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-13, 21:38   #3453
pokrzywa
Zadomowienie
 
Avatar pokrzywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 104
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez marghot Pokaż wiadomość
Czy mogę się nieśmiało przypomnieć z prośbą o rozszyfrowanie
czy ma dużo silikonów czy może zapchać cerę
ma skróę nieprzesadnei wrazliwą, mieszaną, skłonną do odwodneinia
DayWear, Estee Lauder
był analizowany post 1915 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=24236844

All About Eyes, Clinique

może trochę rozświetlić skórę oczu i nawilzy . Konsystencja wydaje się bogata.
Hydrabio, Lekka konsystencja Bioderma


Czy chodzi Ci o krem hydrabio spf 15 ? one były już zanalizowane od każdej strony- w II części tego wątku i w tym wątku też.. Serum z tej serii też było analizowane.
jeśli jakiś post jest pomijany to nie ze złej woli- przeważnie to już było, bo przed analizą sprawdzamy to a krem pod oczy jest chwalony wśród wizażanek na różnych wątkach .


---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Witajcie Prosze o zanalizowanie preparatu do ust sopot sun 30 SPF.

Po pierwsze czy naprawde ma fotostabilne filtry ktore beda chronic przed promieniami UVA i UVB?

I prosze mi napisac jak to w koncu jest z tym olejem mineralnym? Poniewaz produkt ten ma duzo go w skladzie. A czytalam opinie na temat tych olejow i zdania sa podzielone. Smarowalam usta tym produktem i sa bardzo fajnie "nawilzone" i "wygladzone", eksponujac je na slonce nie byly wysuszone itd.

Wiec jak ktos moglby mi rozjasnic ostatecznie czy rzeczywiscie jak bede go czesto stosowac to czy rzeczywiscie spowoduje to,ze w efekcie koncowym skora na ustach przestanie oddychac i bedzie sie starzec? I jak ogolnie oceniacie ten produkt: co bedzie "robil" i czy ma duzo szkodliwych skladnikow. Z gory dziekuje

Parrafinum Liquidum,Cera Microcristallina, Parraffin, Titanium Dioxide, Alumina SimethiconeEthylexyl, Methoxycinnamate, Butyrospermum, Parkii (Shea Butter), cyclomethikone, Lanolin, Cera Alba (beeswax), Tocopheryl Acetate, PEg-8, Tocopherol, Ascorbyl Palimatate, Ascorbic Acid,Citric Acid, Aroma (favor).
Z PL jest taki problem ze stosowana w kremach natłuszcza, pozostawia skórę gładką i wydaje się! Że odżywioną i nawilżaoną. Niestety PL nie ma właściowości odżywiających- ma właściowości zapychające ale ty pytasz o pomadkę- nie dajmy się zwariować jeszcze nikomu usta od pomadki się nie zestarzały i na pewno po jej stosowaniu usta nie będą wyglądały starzej w stosunku do reszty twarzy nie słyszałam też by komuś zrobiły się krostki na ustach... jeśli chcesz usta natłuścić to czemu nie... jesli chcesz nawilzyc i naprawde nie tylko optycznie wygładzić ze swojej str polecam sławny już carmex- usta są po nim tak piękne- gładkie, pełne i nawilżone, że nawet nie sprawdzam jego skladu, żeby moja miłość do niego nie zmalała


nie jest to wybitnie pielegnujaca pomadka filtrow tez nie ma super (moim zd nie sa fstabilne) , ot, natłuści i troche nawilzy, wygladzi.
__________________


Edytowane przez pokrzywa
Czas edycji: 2011-05-13 o 21:12
pokrzywa jest offline Zgłoś do moderatora