Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-05, 21:41   #690
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28581340]Jeżeli faktycznie masz tę fobię, to po co się męczyć - idź do lekarza, albo rozwieje twoje obawy, albo potwierdzi. Może po jednym dogłębnym badaniu ta fobia ci przejdzie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Sekretny, nie martw się. Na pewno nic nie masz!
Teoretycznie przy raku jelita ma się niesamowicie ogromne bóle. Nie do zniesienia...
Może właśnie tym myśleniem, tą kancerofobią się nakręcasz bardziej i ból nie chce zniknąć?

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Ja tak mam z żołądkiem. Martwię się, że mam wrzody (po prostu mnie boli często żołądek), ale nie zbadam się, bo gastroskopii nie zniosę, nie ma mowy
A kolonoskopii tym bardziej nie...
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie stawiaj diagnozy na podstawie objawów z netu
rak jelita daje objawy ale dopiero w zaawansowanym stanie - jest podstępny bo we wczesnych stadiach nie daje objawów

zrób badania czy z jajnikami wszystko ok, a potem ew jak usg narządów rodnych i jamy brzusznej nic nie potwierdzi mozesz zrobić kolonoskopię
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
masz na mysli to takie badanie "od tylu"? ktore by moglo wykluczyc raka jelita? sekretny, stawiam moj caly dobytek naturalnej pielegnacji na to, ze jak bys zobaczyla ta aparature i jak to badanie wyglada, to by ci fobia przeszla i zaufalabys, ze raka w jelitku ni ma
fobia dobra nie jest, ale regularne badania i obserwacja organizmu bardzo wazna nie dopatruj sie w kazdym bolu jednak raka... moze postaraj sie swoja fobie troche "przerobic" w zainteresowanie, pogrzeb w necie, poczytaj cos na temat roznych rodzajow raka. jak mozna je wykryc, gdzie/w czym sie najszybciej objawiaja... jakies nieinwazyjne badania, ktore mozna sobie regularnie dac zrobic. juz nie wspomne o badaniu samego siebie (piersi na przyklad)
Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Nie martw się Zawsze jak zacznie się czytać opisy chorób na internecie, to wydaje ci się, że dokładnie to ci dolega.

Może jesz na co dzień coś ciężkostrawnego? Może to po prostu stres?

Mnie ostatnio bolał brzuch przez tydzień nie mam pojęcia dlaczego Czasem też zaczyna boleć ze stresu, chociaż nie ma żadnego powodu.

Nie wiem, co napisać. Wasza pomoc jak zawsze jest niezastąpiona. Pójdę do lekarza i niech mnie skieruje gdzie trzeba, może to rak jajników? Oby nie... Chociaż on rzekomo koło 20 też nie występuje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora