Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 13:27   #3740
brenda89
Raczkowanie
 
Avatar brenda89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 235
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cześć dziewczyny! Dziś chciałam Wam polecić kosmetyki AA Help. Ja kupiłam na promocji krem - żel do mycia twarzy i jest świetny! Do tej pory nie lubiłam takich produktów. Szczypały w oczy, lekko zmyły makijaż, więc przed myciem twarzy musiałam robić demakijaż... Ale te produkt jest naprawdę super i zdobył moje serce ;D
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wa.html&next=1

Nie dałam jeszcze recenzji, bo postanowiłam się najpierw podzielić opinią z Wami
Produkt jest bardzo delikatny, w sam raz dla naszej suchej skóry! Nie podrażnia oczu, nie pieni się. Ale doskonale zmywa makijaż, nawet rzęs! Więc jestem zadowolona, bo teraz mało zużywam micelar, a wcześniej po 3 waciki, żeby zmyć makijaż. Produkt jest bardzoooooo wydajny, niewielka ilość starczy na całą twarz.
Szukajcie go na promocji! Teraz jest z kartą Life Style w super pharm za 7 zł, czyli za pół ceny. Myślę, że nie ma co wydawać na Cetaphil do mycia twarzy 45 zł, skoro AA ma tak świetny produkt, przebadany dermatologicznie bez barwników i parabenów za dosłownie gorsze! Ja się do niego przekonałam i myślę, że nie wymienię go na żaden inny produkt do mycia twarzy!
brenda89 jest offline Zgłoś do moderatora