Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-15, 17:53   #1384
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziekuje lady!
no 219 superancka dla mnie- kolor idealny.


czeko u mnie c12 jest w rossie i w leclercu.
jak cos to ci bede przesylac
a wiecie ze ten nowy odcien z serii naturals czysty blond jest drozszy od pozostalych o 3zl? jak tak mozna![COLOR="Silver"]
A to nieładnie robia ze drozszy, swoja droga nie widziałam u mnie jeszcze nigdzie. A ciekawe jak wychodzi

Ja nie wiem co jest ale jestem zachwycona kolorem, nie wiem jakos jakby sie zrobilo mniej żółto i jest tak naturalnie-perłowo. I tak jak kiedyś wspominałyście, po c12 kolor jest taki wielotonowy Od takich pasm naturalnych, lekko w żółtym tonie, po perłowe
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

zastanowię się z tą krzywką.. w sumie kiedyś to zawsze miałam takie a'la pazury, parę razy nawet delikatną grzywkę na bok, a teraz od długiego czasu nic z nią nie robiłam.. chyba czas na jakąś zmianę [COLOR="Silver"]
Mnie juz z grzywka szlag trafiał i zapuszczam, co prawda szlag mnie trafia jeszcze bardziej Ale czekam tylko az bede mogla wszystkie włosy za ucho zgarnac.
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tak właśnie moja wilczurka wariuje grzeczna jest tylko jak śpi

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ostatnie zdjęcie szlachetna perła - tak było..
No faktycznie niezbyt ciekawe. Ale moze za krótko trzymałaś, ja c12 trzymam 50-55 minut I teraz robiłam malaks na 2 minutki.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

oo tak, po c12 jest cudny połysk ale po wellatonie też niczego sobie
Ja Wellatonu nie zaryzykuje, zobacz u was w wiekszosci c12 wychodziło bardzo chłodno, szaro a nawet niebiesko jak u Nove, Wellaton sie wam lepiej sprawdza. A u mnie to c12 wychodzi naturalnie z lekko żółtym odcieniem wiec Wellaton wyszedl by pewnie żółto albo rudo...
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Wiesz nie będę drugi raz próbować. Mi zawsze bardzo szybko rozjaśniały się włosy, nawet teraz po 7 minutach nie widać było odrostu tylko były już jasne. Trzymałam 35 minut potem nałożyłam farbe na całość 15 minut i malaksowałam jakieś 5 min przy zmywaniu. No ale efekt kurczaka. Co z tego, że czubek sobie zrobie płukanką jak ja lubie np. spinać u góry ( wtedy je tak unosze ) a dół rozpuszczony i widać mi będzie te zółtki.. ech

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------



no zółtawe właśnie są takie w porównianiu do niektórych pasm co wygląda jak refleksy ( mam prawie białe) Mama stwierdziła, że dość się odznacza.
Wracam z pokorą do szlachetnej perły...
Słuchaj mi sie wlosy tez szybko robia jasne, 10minut i już, ale jakbym zmyła po 30 minutach to kurczak A tobie zawsze odrosty lekko ciepło łapią z tego co pamiętam....
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora