Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-18, 23:38   #2733
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Phenome kupuje tylko na wyprzedażach (to wszystko co powyżej za -50%) a bywają i większe obniżki...
Z Khadi maseczki nie miałam, ale ten olej to już mój drugi - antycellulit pachniał mocno orientalnie,ale mnie od niego nie mdliło, jak od tego) mam szampon, olejek do włosów... ogólnie są to całkiem przyjemne rzeczy... jakoś przekonujące
trochę już dawno o tym było ale może komuś się przyda ja miałam maseczkę różaną khadi i szykuje się do recenzowania jej:P ogólnie jest przeciwstarzeniowa- troszkę rozjaśnia i ściąga skórę z khadi moja mama miała olejek przeciw starzeniu się- zapach yahh :P ale ona była zachwycona działaniem a aktualnie mam mydełko różane z tej firmy i bardzo je lubię pięknie pachnie i nie wysusza, ale nie sądzę żeby miało jakieś cudowne właściwości


Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj porobiłam przegląd przydatności, zatęskniłam za zakupami ale sie nie da oleje jakie mam to śliwkowy, arganowy, z moreli, orzechów laskowych, z kiełków pszenicy, ryżowy, sojowy, rycynowy, z miodli indyjskiej, nasion bawełny, kokosowy (dwa rodzaje), z nasion słodkich migdałów, czarnuszki, masła shea dwa rodzaje (w tym rozpuszczalne w wodzie), kakaowe, tucuma, hydrolaty lipowy, z róży damasceńskiej, stulistnej, bławatkowy, oczarowy, geraniowy, wit. A,E,B3,B5,c, kolagen z elastyną, żele hialuronowe, kolagen z elastyną. ceramidy i jeszcze kilka składników aktywnych i kilka dla nawilżenia, podrasowania szamponów i składniki do zrobienia olejków do mycia, maceratów, ale nie wytrzymałam i zamówiłam maseczke do włosów z morza martwego i anty-age. Zakupy zrobiłam w polecanej przez Was drogerii i owszem, kontakt super w dwa dni realizacja. Paczuchę już mam i jutro testy. Dzięki
spora kolekcja jeśli chodzi o hydrolaty- miałam rumiankowy i strasznie mnie uczulił :/ więc przerzuciłam się na wodę różaną a co to za firma tej maseczki do włosów z morza martwego ? i ja też poproszę namiary mydlarnii, jeśli można

Edytowane przez seszene
Czas edycji: 2012-01-18 o 23:57
seszene jest offline Zgłoś do moderatora