Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-03-15, 13:17   #760
ethaath
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Peeling migdałowy - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
No niestety, jak na taką świeżyznę nałożysz wyżeracz to nabawisz się podrażnień. Optymalny odstęp między peelingami to, o ile dobrze pamiętam, jakieś 7-10 dni. Sądzę, że nie będziesz się po tym łuszczyła aż tak dlugo, u mnie to max 5 dni, ale wiadomo, że to cecha osobnicza

No tak, dobra sie zobaczy co to mię wyjdzie z tego mieszania. Poki co mężu nakazałam zajechac na stacje benzynową...wkrotce go uraczę kwasem. haha
A jak cery waszych mężow reagują na peeling? Moj ma rozszerzone pory bardzo i mnostwo zaskornikow wystajacych ze skory, co jakis czas lata do kosmetyczki ale moim zdaniem takie oczyszczanie nic mu nie daje- ma jakas strasznie grubą skore z ktorej wydusic zaskorniaka trudno. Efekt po oczyszczniu w gabinecie w jego przypadku porownalabym do peelingu mechanicznego w domu. zaskorniki sa nadal tylko juz nie wystaja ze skory.

Ja zkolei mam sporo blizn po tradziku, po ospie i po zaskornikach wyciskanych. Rozszerzone pory po zaskornikach. i plamki ... całe mnostwo plamek.. zwłaszcza na czole...
Moze po kwasie wypięknięję co?echech
ethaath jest offline Zgłoś do moderatora