Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-12, 13:14   #4655
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
ojj tak dziękuję

aaa i muszę oddać sprawiedliwość Starfiszkowi - jednak nie on spowodował wcześniejsze gule (ale co to było, nie doszłam ), jak powiedziałam, tak zrobiłam i po zaleczeniu do niego wróciłam i jest nam razem nawet całkiem miło, fajnie nawilża, do konsystencji też się już przyzwyczaiłam...zobaczym y jak efekty, na razie używam od kilku dni
Dlatego ja zawsze testuje 1 produkt na raz, zeby wiedziec co jak na mnie dziala, inaczej potem sie traci czas i meczy cere znowu niepotrzebnie

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
- Etude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit w24 Honey Beige (oba od sing-sing-girl, w gratisie próbki: skin79 pink i snail, missha ultra waterfull cream i etude house precious mineral bb dation #3 honey beige)

a dziś testuję Skinfood'a Honey Black Tea #2 - zapach: mniam kolor: beżowy beż! niby trochę za jasny, ale po kilku minutach jest WoW! teraz tylko testy trwałości... ale już jest fajny odada dziękuję
Zgadzam sie, zapach mniam to singsinggirl sprzedaje probki Etude House Precious Mineral BB Cream Bright Fit w24? O ile sie nie myle, Beth77 chciala go wyprobowac

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Czyli pewnie wyczytałaś u Azjatyckiego Cukru. Ona nagadała wszystkim głupoty, także i mi. To jest NAJCIEMNIEJSZY BB JAKI TESTOWAŁAM. A dodam, że ja mam Mishkę 21 (czyli ciemniejszą od Twojej) o kolor jest na styk.
No co Ty! to jest najjasniejszy BB, jaki testowalam a mam jasna cere Uzywam go, chociaz jest ciut, ciut na mnie za jasny Lol, co osoba, to inna opinia :P Ale z tym, ze jest najciemniejszy, to chyab przesadzilas - chocby Ginvera BB albo Dollishe, nie mowiac o innych sa duzo ciemniejsze!
chiao jest offline Zgłoś do moderatora