Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-19, 18:36   #1359
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Geny genami, a mogę się założyć, że wielu Azjatów po dłuższym pobycie na zachodzie (i rzecz jasna przejściu na nasz tryb życia) się "sypie" :p

Ja aż tak się na tych kwestiach nie znam ale sądzę, że nasze przetworzone jedzenie, tryb życia, klimat i zanieczyszczenie środowiska ma taki wpływ na organizm, że dobre geny nie koniecznie pomogą

Moi znajomi z Litwy są dobrym przykładem - przyjechali na kilka lat do Polski i praktycznie po kilku miesiącach cery im się popsuły, żołądki rozregulowały i zaczęli częściej się przeziębiać. U siebie jedli bardzo mało przetworzone produkty, a u nas gotowce z marketów.

Gdybym miała większe fundusze, to przerzuciłabym się na system ryba+świeże warzywa+ryż+zielona herbata. No, ale nawet jak fundusze pozwolą, to nie będę mieć dostępu do tak świetnych warzyw i ryb jak np. Japończycy

Ach...i znalazłam w końcu herbatę Macha (ta do ceremonii parzenia)...50zł za 100 gram...
To fakt, słyszałam, że większość Azjatów po wyjeździe do Europy albo Ameryki tyje i pogarsza im się cera
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując